Press release

Prošejkujte se létem s cereálními koktejly Shake-it

Máte málo času na pořádnou snídani, chcete si dát zdravou svačinu, doplnit energii po sportu, nebo hledáte ideální jídlo na cesty? Zkuste Shake-it, nový, cereální, proteinový koktejl s chia semínky a lyofilizovaným ovocem. Plnohodnotné jídlo máte připraveno v okamžiku a můžete si jej vzít kamkoliv sebou.

Ovocné smoothies s příměsí cereálií či semínek jsou velmi populární v Jižní Americe, kde se staly běžnou alternativou snídaně nebo „umělých“ proteinových koktejlů konzumovaných po sportu. Shake-it se skládá z bezlepkových ovesných vloček, chia semínek, lyofilizovaného ovoce, kokosového cukru, nebo třeba rýžového proteinu. Je proto 100% přírodní, bez jakýchkoliv aromat či barviv, je veganský, bezlepkový a má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a nenasycených mastných kyselin.

4 příchutě
Shake-it je dostupný ve čtyřech příchutích: Red Berries, Apple Pie, Black Fruits a Choco Coco. V Red Beries najdete lyofilizované jahody a maliny, v Apple Pie jablka a skořici, Black Fruits skrývá lyofilizované borůvky, ostružiny a černý rybíz a Choco Coco je plné nepraženého kakaa z ekvádorských bobů a jemně mletého kokosu.

K čemu je to dobré?
Shake-it je skvělá snídaně, když si ráno nestíháte udělat svá tradiční vajíčka nebo čerstvé smoothie, zdravá svačina v kanceláři nebo mezi schůzkami, výborný zdroj proteinu před, během nebo po sportu a nebo ideální parťák na cesty, kde si nemůžete dovolit vzít si s sebou „normální jídlo“.

Co je to ta lyofilizace?
Lyofilizace je sušení mrazem. Využívá se v ní sublimace zmrzlé vody z ovoce při nízkém tlaku a teplotě. Takto sušené ovoce si zachovává svou chuť, vitamíny i minerály. Navíc je až 10x lehčí než ovoce čerstvé, díky čemu se ho do Shake-it vejde opravdu hodně.

Jak na to?
Stačí smíchat 35 g sypké směsi (4 polévkové lžíce) s 250 ml vody nebo mléka, zašejkovat, počkat 3 minuty a lahodný Shake-it je připravený ke konzumaci.

Cereální koktejly Shake-it můžete míchat s klasickým mlékem, vodou nebo jakoukoliv rostlinnou náhražkou mléka, jako je sójové, rýžové nebo třeba mandlové.

Shake-it koupíte na www.shake-it.cz za cenu 119 Kč za balení se 175 g směsi, což odpovídá 5 porcím koktejlu.

Kontakt pro média
Ondřej Duffek
ondra@prkluk.cz
775 681 555

 

Stáhnout TZ_Shake-it v pdf