Katka Cachová

Jmenuji se Kateřina Cachová, už 12 let se pohybuji ve vrcholové atletice. Protože mě bavily všechny disciplíny, dala jsem se na sedmiboj. Je to časově náročnější, ale o to víc srandy si na tréninku užiju.

Když zrovna netrénuji, ráda trávím čas s rodinou a kamarády, koukám na filmy, jezdím na inlinech nebo vyhledávám adrenalinové sporty.

Během své kariéry jsem se účastnila olympijských her, stala mistryní světa do 17 let, přivezla stříbro z mistrovství světa juniorů a mistrovství Evropy do 22 let, byla osmá na halovém mistrovství světa 2016, šestá na ME 2016 a 2018 a získala bronz ze světové univerziády.

Momentálně jsou pro mne největší motivací olympijské hry v Tokiu a věřím, že i SHAKE-IT bude mít svůj podíl na splnění mého cíle. 🙂

Ráda hledám a zkouším nové věci ve zdravém stravování. SHAKE-IT mě zaujal na první pohled. Líbí se mi čistě přírodní složení a jednoduchost přípravy. Sedmiboj je dlouhá dvoudenní soutěž a najít vhodné závodní jídlo pro mne byl docela oříšek. „Jednoporcovky“ nosím v tréninkovém batohu pro každý případ J. Výborný je také proteinový mix, kterým si obohacuji běžná jídla.