Sandra Schützová

Jmenuji se Sandra Schützová, je mi 27 let a závodně se věnuji běžeckému lyžování. Celý život jsem sportovala a zkusila mnoho různých odvětví přes gymnastiku, cyklistiku nebo atletiku. Jako dítě jsem chtěla dělat atletický sedmiboj. Nicméně postupem času jsem zjistila, že právě lyžování je můj život. Tréninkem trávím opravdu velkou část svého volného času, ale přesto si najdu chvíle, které jsou pro mě obzvlášť důležité a trávím je s rodinou a těmi nejbližšími. Další mojí drogou je četba, které jsem propadla až po maturitě, a jídlo.  Ve své kariéře si hodně cením 12. místa v klasickém sprintu na mistrovsví světa do 23 let v Liberci. Byl to pro mě jeden z nejsilnějších zážitků, které jsem zažila. Dále jsem se účastnila 3 mistrovství světa v klasickém lyžování, Tour de Ski, Zimní světové Univerziády, MS U23, MSJ. Jsem několikanásobná mistryně ČR. Vítězka City sprintu v Ostravě. Skončila jsem na celkovém 2. místě ve světovém poháru na kolečkových lyžích, kde jsem posbírala i spoustu umístění na medailových příčkách. V rámci přípravy jsem vyhrála i několik závodů v maratonech na kole – Malevil, Houštecký cyklomaraton atd. Doběhla jsem 2. v závodě Redbull 400. Posledním mým dětským snem jsou olympijské hry a věřím, že moje motivace bude stále silnější a povede se probojovat na ZOH v Pekingu 2020.

SHAKE-IT je pro mě super, protože mi šetří čas. Neustále někde lítám, ať už mezi tréninky, do školy nebo cestuju po závodech. Zvykla jsem si ho používat nejen s vodou, také si ho přidávám i ráno do ovesné kaše nebo ke svačině do tvarohu či jogurtu. Dodá chuť a výborně zasytí. Momentálně je nedílnou součástí mého denního stravování.