Raw kakao

Víš, že kakaovníku se latinsky říká Theobroma – pokrm bohů? Není divu, že si jeho plody zamilovaly civilizace Mayů, Aztéků nebo Olméků tisíce let před naším letopočtem. Kakaové boby představovaly univerzální platidlo i oběť bohům, horký nápoj z nich byl známý pro své léčivé i afrodiziakální účinky.

Moudrostí starých civilizací jsme se nechali inspirovat i my. Kakau jsme při vývoji SHAKE-IT zkrátka neodolali nejen pro jeho účinky, ale také pro jeho plnou čokoládovou chuť. V našich drincích najdeš vždy jen nejkvalitnější ekvádorské kakao (odrůdy Arriba Nacional), navíc v raw kvalitě, která zachová zdraví prospěšné látky a skvělé účinky bobů.

Díky konzumaci raw kakaa budeš mít dostatek důležitých minerálů, jako jsou železo, hořčík, vápník nebo zinek. Čokoládová pochoutka je navíc účinným antioxidantem (až 3× účinnějším než zelený čaj) a dodá ti zdraví prospěšné jednoduché nenasycené tuky. Navíc dokáže zlepšit tvou imunitu, zpomalit projevy stárnutí, zatočit se záněty a srovnat hladinu hormonů.

V neposlední řadě si oblíbíš i jeho stimulující a povzbuzující účinky – kakao dokáže navodit pocit štěstí i uvolnění a prokazatelně zlepšuje náladu.

Tento elixír mládí si v RAW kvalitě můžeš dopřát v drinku Choco bomb.