Rýžový protein

Bez bílkovin to nejde! Jsou základním stavebním kamenem svalů a celého těla. Proto v našich drincích SHAKE-IT najdeš rýžový protein vyrobený z hnědé rýže v BIO kvalitě s minimálním obsahem 82 % bílkovin.

Je nadupaný nejen bílkovinami, ale i hromadou BCAA aminokyselin (valin, leucin a isoleucin), které jsou metabolizovány přímo ve svalech. Díky tomu ti pomůžou při správné stavbě a regeneraci svalové hmoty, což jistě ocení nejeden sportovec. Navíc rýžový protein obsahuje více aminokyseliny argininu, který má vliv na rozšíření cév, tedy prokrvení tkání.

Kromě zmíněných aminokyselin obsahuje i vitamíny skupiny B (zejména B1, B2 a B3), vitamin C, E, železo, vápník, sacharidy a vlákninu, která podpoří tvé trávení a nedráždí žaludek.

Rýžový protein je hypoalergenní a snadno stravitelný. Je vhodný pro jedince trpící potravinovou nesnášenlivostí, například mléka a mléčných výrobků při intoleranci laktózy (mléčný cukr) nebo lepku (pšeničný protein). Proto je báječným pomocníkem i pro celiaky, kteří musí dodržovat přísnou bezlepkovou dietu. Jelikož je vyroben na čistě rostlinné bázi, potěší i vegetariány a vegany.

Chceš zhubnout? I s tím ti pomůže rýžový protein. Zasytí, dodá ti potřebnou energii, obsahuje málo sacharidů a minimum tuků. Zároveň podpoří tvé trávení a spalování a zabraňuje výrazným výkyvům hladiny cukru v krvi.

Náš rýžový protein je výbornou volbou nejen pro celiaky a vegany, ale i pro všechny, kdo upřednostňují rostlinné produkty před živočišnými nebo se zajímají o správnou výživu a zdravý životní styl. Dopřej si jeho jemnou chuť třeba v drinku Black fruits a nadopuj se bílkovinami!