Ze zákulisí SHAKE-IT: Jak jsme měnili receptury?

Už když jsme projekt SHAKE-IT zakládali, slíbili jsme si, že uděláme maximum pro to, aby drink našim zákazníkům chutnal. To ale znamenalo naše receptury i příchutě průběžně měnit a vylepšovat. Co se tedy za dobu existence našich zdravých cereálních drinků změnilo?

Více ovoce a žádný cukr

Receptury jsme sice změnili, ale SHAKE-IT drinky chutnají pořád stejně dobře!

V začátcích jsme si nebyli jisti podílem ovoce v našich vitamínových bombách Red berries a Black fruits. Mrazem sušené ovoce má specifickou chuť, kterou jsme zprvu dávkovali opatrně. Když nám ale zákazníci psali, že je na našich drincích baví právě použití lyofilizovaného ovoce, rozhodli jsme se přidat. Oproti úplně první receptuře teď dáváme do shaků dvojnásobek ovoce a v těch ovocných navíc není žádný cukr. To je super zpráva, co myslíš?

Také jsme vyslechli prosby o vývoj směsi, která by se snáze pila. Ovesné vločky i všechny ostatní pevné přísady teď drtíme na velice jemný prášek, který po smíchání s vodou připomíná dobře rozmixované smoothie.

Silný společník: proteinová řada

Udělalo nám velkou radost, když jsme zjistili, že si naše drinky oblíbili i sportovci – a rozhodli jsme se jim vyjít vstříc. Ničím menším než celou novou řadou SHAKE-IT Protein. Nějakou dobu trvalo, než jsme objevili ty nejlepší rostlinné proteiny (i když jejich testování nás vážně bavilo) a zjistili, jak je nejlépe namíchat.

Nakonec se ale podařilo a světlo světa spatřily dva drinky: Choco punch a Banán a maracuja. 40 % jejich obsahu tvoří bílkoviny, které dodají spoustu energie a stavební hmoty nejen sportovcům. A co je úplně nejlepší? Jsou 100% rostlinné a veganské!

SHAKE-IT – your way!

V době, kdy jsme vyvíjeli naši proteinovou řadu, jsme zjistili, že SHAKE-IT baví i vegany. Podle reakcí pro ně naše drinky byly nejen fajn rostlinnou svačinkou, ale i způsobem, jak sníst dostatek bílkovin i v náročných dnech nebo na cestách.

Inspirace na sebe nenechala dlouho čekat a brzy jsme přišli s možností zakoupit naše oblíbené suroviny a používat je do svých smoothie nebo třeba do sladkého pečení. Máš chuť na bezlepkové ovesné vločky, karamelovou chuť kokosového cukru anebo potřebuješ trochu víc bílkovin? Není problém – prostě si šejkuj podle sebe.

Měníme příchutě, zelená zůstává

Zelený detoxikační drink? Výzvu přijímáme a přicházíme s Matcha detoxem!

Naši zákazníci mají mlsné jazýčky. Nejvíc si totiž zamilovali naši čokoládovou bombu. Příchuť jablka se skořicí se takové popularitě ale netěšila, proto jsme se ji (i navzdory několika protestům z týmu) rozhodli nahradit jinou příchutí se zeleným kelímkem. Detoxikační specialitu plnou energie a superpotravin – Matcha detox – naštěstí milovníci SHAKE-IT vřele přijali.

Co chystáme na další rok?

Plánů je rozhodně spousta! Přemýšlíme, jak naše receptury ještě vylepšit a chystáme i úplně nové produkty. Předem sice nic neprozradíme, abychom ti nezkazili překvapení, ale slibujeme, že hned, jak budou novinky venku, se o nich zmíníme na blogu i sociálních sítích! Tak nás sleduj, aby ti nic neuniklo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *